Kategorie

Produkty

Ceramika koło

Firma KOŁO zaopatruje łazienki w ceramikę już od ponad 50 lat. Taki staż sprawił, że firma jest nie tylko najbardziej rozpoznawalną Polską marką, ale też tą najczęściej wybieraną przez konsumentów. Historia powstania kultowej obecnie ceramiki marki KOŁO sięga roku 1962. Wtedy to pierwsze produkty sygnowane przez Zakład Ceramiki Sanitarnej trafiły na półki sklepowe. Samo miasto słynęło ze znanych manufaktur ceramicznych. Na popularność i sukces marki wpłynęła nie tylko tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie ale też idealne położenie geograficzne.

Od początku istnienia firmy dużą wagę przykładano do idei zrównoważonego rozwoju. Wszelkie działania firmy skupiają się na ochronie środowiska naturalnego, co zdecydowanie wyróżnia markę na tle innych. Zakład stale wprowadza innowacyjne rozwiązania, mające na celu sprawić, aby produkcja była jeszcze bardziej ekologiczna. Wraz z początkiem lat 90. firma KOŁO zdecydowała się dołączyć do Grupy Sanitec, dzięki czemu mogła stać się dystrybutorem takich marek jak np. KERAMAG. Obecnie firma zatrudnia prawie 2 tysiące pracowników, a jej produkty można kupić nie tylko w salonach firmowych, ale też w tysiącach punktów handlowych w całym kraju. Jednym z takich punktów jest właśnie nasz sklep internetowy

Liczne proekologiczne projekty wdrażane przez fabrykę Sanitec KOŁO, takie jak m.in. modernizacja systemu odpylania, budowa oczyszczalni ścieków technologicznych czy też wprowadzenie kotłowni gazowo-olejowej, zaowocowały przyznaniu firmie licznych znaczących tytułów i wyróżnień. Sukces nie sprawił jednak, że marka osiadła na laurach – stale się rozwija, umacniając swoja pozycje na rynku i budując zaufanie klientów. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do otwarcia dwóch dodatkowych oddziałów w Ozorkowie oraz Otwocku.

KOŁO od ponad pół wieku dostarcza klientom takie produkty jak:

  • ceramika sanitarna,

  • wanny i kabiny prysznicowe,

  • meble łazienkowe.

Co cechuje produkty KOŁO?

Marka KOŁO, mimo silnego nawiązywania do tradycji, stawia na design, dzięki czemu zyskuje coraz to nowych odbiorców. Nowoczesna stylistyka idzie tutaj w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami. Logo marki na produkcie to gwarancja najwyższej jakości produktów i wykonania.

To właśnie te dwa kryteria mają znaczący wpływ na częsty wybór produktów KOŁO do hoteli, obiektów publicznych czy też prywatnych łazienek.

Ceramika sanitarna marki KOŁO to synonim elegancji. Najbardziej znane są zestawy WC ze stelażem lub wiszącą miską WC. Firma posiada w swojej ofercie także zestawy przystosowane do montażu w narożnikach oraz na niewielkiej przestrzeni. Jednym z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie internetowym jest miska WC z klapą posiadającą system wolnego opadania.

Dla klientów ceniących przede wszystkim funkcjonalność i dobry design marka KOŁO przewidziała także meble łazienkowe. Ich prostota w połączeniu z elegancją znalazła uznanie w oczach konsumentów, co wpływa na częsty wybór kompletnego wyposażenia łazienki. Polecamy szczególnie takie serie jak:

Co wpływa na taką popularność marki KOŁO?

Odpowiedź jest prosta: jakość. Produkty KOŁO zachowują ten sam niezmienny wygląd przez lata, gdyż są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidność i najwyższa jakość materiałów to flagowe cechy oferowanych przez firmę towarów. W naszym sklepie zależy nam na jak największym zadowoleniu klienta, dlatego staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Każdy klient oczekuje od zakupionych produktów jakości na lata, a to właśnie otrzymuje kupując od nas produkty marki KOŁO.

Ceramika łazienkowa oraz szklane elementy kabin prysznicowych marki KOŁO posiadają innowacyjną powłokę Reflex, która pomaga utrzymać z łatwością łazienkę w czystości. Na standardowej, porowatej powierzchni, krople wnikają w materiał, pozostawiając osad z kamienia. Powierzchnia Reflex KOŁO sprawia, że drobne krople wody łączą się w większe i momentalnie spływają, nie osadzając się na powierzchni. Uniemożliwia to osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchni armatury sanitarnej, dzięki czemu pielęgnacja i utrzymanie w czystości jest dziennie proste oraz nie wymaga specjalnych środków chemicznych. W naszym sklepie także znajdą Państwo produkty z powłoką Reflex KOŁO, polecamy szczególnie umywalkę oraz miskę ustępową z serii QUATTRO.

Warto wspomnieć także o ofercie stelaży KOŁO Slim, do misek ustępowych wiszących. Te stelaże podtynkowe, dzięki małej głębokości, przystosowane są do niewielkich powierzchni. Liczne zalety takich stelaży umożliwiają ich szybki montaż i bezproblemową eksploatację. Usprawnienia w postaci np. dostępu do wnętrza spłuczki przez otwór przycisku umożliwiają obsługę zaworu napełniającego i spustowego. Dodatkowym atutem jest możliwość kompletowania stelaża Slim KOŁO ze wszystkimi wiszącymi miskami ustępowymi marki KOŁO, ROCA, CERSANIT, KERAMAG VILLEROY & BOSCH i innych.
Copyright © www.luxlazienki.pl 2013 | Wszystkie prawa zastrzeżone.